Skip to main content
0
Búsqueda

Buscar trabajos

Radio

Clinical Research Manager - Poland - FSP

Poland, Remote ID de la oferta R0000021669 Categoría Clinical Trials
Presente la solicitud ahora

sobre este trabajo

W Parexel FSP ludzie robią różnicę. Mamy kluczową misję: zapobiegać chorobom i leczyć je poprzez dostarczanie nowych, ważnych leków i terapii pacjentom w potrzebie. Osiągamy ten ważny cel dzięki wiedzy, doświadczeniu, innowacyjności i zaangażowaniu naszych pracowników na całym świecie.

Nasi pracownicy mają możliwość robienia znaczących rzeczy na całym świecie, podczas gdy my wspieramy ich lokalnie w środowiskach pełnych wyzwań, współpracy, elastyczności i wiodącego w branży potencjału wzrostu.

Parexel FSP prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownika Badań Klinicznych w Polsce, zdalnie (w razie potrzeby okazjonalnie z biura w Warszawie).

Rola dedykowana dla jednego sponsora.

Będziesz odgrywać kluczową rolę we wspieraniu, koordynowaniu i prowadzeniu regionalnych badań klinicznych dla naszego klienta. Obejmuje to pełne zaangażowanie w rozpoczęcie, utrzymanie i zamknięcie badania, a także zarządzanie dostawcami i nadzór nad monitorami.

Spodziewaj się ekscytujących wyzwań zawodowych, ale z zachowaniem zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Cenimy Twoje dobre samopoczucie tak samo, jak naszych pacjentów.

Jeśli jesteś profesjonalistą z 8-letnim doświadczeniem w badaniach klinicznych i co najmniej 5-letnim doświadczeniem jako CRA, a także solidnym doświadczeniem w zarządzaniu projektami w onkologii i doskonale znasz ośrodki onkologiczne w Polsce, możemy zaoferować Ci wspaniałą przyszłość. Przyszłość, która nie tylko zaangażuje Cię w rozwój o międzynarodowym znaczeniu dla renomowanych sponsorów, ale także zapewni Ci wspaniały rozwój zawodowy, dając nowe możliwości pełnienia innych funkcji na wysokim szczeblu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z marta.kuniewicz@parexel.com lub aplikuj bezpośrednio na naszej stronie internetowej https://jobs.parexel.com/functional-service-provider.


#LI-REMOTE
Presente la solicitud ahora

TRABAJOS PARA TI

There is no jobs to view

En la actualidad no tiene trabajos guardados para ver.

 

Asegúrese de aceptar las cookies “Funcional” para habilitar este módulo de modo que muestre los enlaces a los trabajos guardados. Podrá revisarlos aquí cuando vuelva a visitar esta página..

 

Ver puestos disponibles

Más que un trabajo

Volver
al principio