Skip to main content
0
Búsqueda

Buscar trabajos

Radio

Clinical Operations Manager Regulatory - Poland - FSP

Poland, Remote ID de la oferta R0000020384 Categoría Clinical Trials
Presente la solicitud ahora

sobre este trabajo

W Parexel FSP ludzie robią różnicę. Mamy kluczową misję: zapobiegać chorobom i leczyć je poprzez dostarczanie nowych, ważnych leków i terapii pacjentom w potrzebie. Osiągamy ten ważny cel dzięki wiedzy, doświadczeniu, innowacyjności i zaangażowaniu naszych pracowników na całym świecie.
Nasi pracownicy mają możliwość robienia znaczących rzeczy na całym świecie, podczas gdy my wspieramy ich lokalnie w środowiskach pełnych wyzwań, współpracy, elastyczności i wiodącego w branży potencjału wzrostu.

Parexel FSP poszukuje osoby na stanowisko Clinical Operations Manager Regulatory w Polsce, hybrydowo (2 lub 3 dni z biura sponsora w Warszawie).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wydajność i zgodność z przypisanymi protokołami w kraju zgodnie z ICH / GCP i przepisami krajowymi, politykami i procedurami klienta, standardami jakości oraz wymogami dotyczącymi zgłaszania zdarzeń niepożądanych wewnętrznie i zewnętrznie.

Spodziewaj się ekscytujących wyzwań zawodowych, ale z zachowaniem zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas tak samo ważne, jak naszych pacjentów.

Doświadczenie wymagane do pełnienia tej roli:

Obowiązkowe:

- co najmniej roczne doświadczenie w składaniu wniosków do KE i RA (musi być zaznajomiony z wypełnianiem XML) - w tym składanie wstępnych wniosków i poprawek do protokołów.
- Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu zgłoszeń (CTC pomaga w gromadzeniu dokumentów) zarówno do KE, jak i RA.
- Doświadczenie w przygotowywaniu ICF przy użyciu szablonów.
- Wykwalifikowana znajomość lokalnego środowiska regulacyjnego, procesów składania i zatwierdzania wniosków oraz zrozumienie, w jaki sposób wpływają one na rozpoczęcie badania.
- Doświadczenie w zarządzaniu dostawami IMP na poziomie lokalnym (dostawcy dostarczający leki podstawowe, standard opieki itp.)
- Doświadczenie w walidacji przetłumaczonych dokumentów.
Pożądane:
- Doświadczenie z budżetem krajowym i budżetem ośrodka, w tym opracowywanie, negocjowanie i wypełnianie umów dotyczących badań klinicznych oraz nadzór i śledzenie płatności związanych z badaniami klinicznymi oraz uzgadnianie płatności po zakończeniu badania.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem marta.kuniewicz@parexel.com


#LI-REMOTE
Presente la solicitud ahora

TRABAJOS PARA TI

There is no jobs to view

En la actualidad no tiene trabajos guardados para ver.

 

Asegúrese de aceptar las cookies “Funcional” para habilitar este módulo de modo que muestre los enlaces a los trabajos guardados. Podrá revisarlos aquí cuando vuelva a visitar esta página..

 

Ver puestos disponibles

Más que un trabajo

Volver
al principio